TORNEO DE TENIS "PAELLA". GRUPOS Y ORDEN DE JUEGO.

Grupo A

David Alvarez – Vicent Frasquet

Enric Llin – Javier Muñoz

Paco Climent – Salvador Castella

Shinichiro Wami – George Budd

Rafa Gregori – Javier Muñoz

 

 

Grupo B

Jaume Climent – Jaume Climent

Roberto Lozoya – Victor Lozoya

Isabel Llorca – Vicente Llacer

Nacho Llorca- Luis Llorca

David Mestre – Marius Selves

 

ORDEN DE JUEGO

 

Lunes. 06 de Agosto

19.00 Shinichiro Wami – George Budd vs Rafa Gregori – Javier Muñoz

19.00 Isabel Llorca – Vicente Llacer vs David Mestre – Marius Selves

20.30 Jaume Climent – Jaume Climent vs Nacho Llorca- Luis Llorca

20.30 Paco Climent – Salvador Castella vs Enric Llin – Javier Muñoz

 

 

Martes. 07 de Agosto

19.00 Jaume Climent – Jaume Climent vs Roberto Lozoya – Victor Lozoya

20.30 Isabel Llorca – Vicente Llacer vs Nacho Llorca- Luis Llorca

20.30 David Alvarez – Vicent Frasquet vs Rafa Gregori – Javier Muñoz

20.30 Enric Llin – Javier Muñoz vs Shinichiro Wami – George Budd

 

 

 

Miercoles. 8 de Agosto

19.00 Roberto Lozoya – Victor Lozoya vs Isabel Llorca – Vicente Llacer

20.30 David Alvarez – Vicent Frasquet vs Paco Climent – Salvador Castella

20.30 Rafa Gregori – Javier Muñoz vs Enric Llin – Javier Muñoz

20.30 Nacho Llorca- Luis Llorca vs David Mestre – Marius Selves

 

 

 

 

Jueves. 9 de Agosto

19.00 Roberto Lozoya – Victor Lozoya vs Nacho Llorca- Luis Llorca

19.00 Jaume Climent – Jaume Climent vs David Mestre – Marius Selves

19.00 Paco Climent – Salvador Castella vs Shinichiro Wami – George Budd

20.30 David Alvarez – Vicent Frasquet vs Enric Llin – Javier Muñoz

 

Viernes 10 de Agosto

19.00 Paco Climent – Salvador Castella vs Rafa Gregori – Javier Muñoz

19.00 Jaume Climent – Jaume Climent vs Isabel Llorca – Vicente Llacer

20.30 David Alvarez – Vicent Frasquet vs Shinichiro Wami – George Budd

 

Sabado. 11 de Agosto

20.00 Roberto Lozoya – Victor Lozoya vs David Mestre – Marius Selves

Horaris Activitats i Gimnàs.‏

Pilates

Dimarts i Dijous
de 19-20 hores.

Spinning

Dimarts i Dijous
de 18:00 a 19:00 i de 19:00 a 20:00

Horari Gimnàs:

De Dilluns a Divendres
de 08 a 22 hores ininterrumpidament.
Excepte el Divendres 19 i 26 de Juny que es tancarà a les 21 hores.
Dissabtes:
de 08 a 13 hores i de 15 a 21 hores.
Diumengues i festius:
08 a 13 i de 16 a 21 hores.
Juliol i Agost tancarà a les 20:45 hores
Gimnàs

Buscar

Orden de Juego Padel

Horarios Piscina 2018

JUNIO
De Lunes a viernes
de 11:00h a 14:00h -16:00h a 20:30h
JULIO
De Lunes a viernes
de 10:00h a 14:00h - 16:00h a 21:00h
AGOSTO
De Lunes a viernes
de 10:00h a 21:00h Ininterrumpidamente
SEPTIEMBRE
De Lunes a viernes
de 11:00h a 14:00h - 16:00h a 20:00h
Sábados y domingos de 10:00h a 14:00h - 16:00h a 21:00h
Piscina CT Oliva

Chat Agente Club

Federación Tenis C.Valenciana

Federación Padel C.Valenciana

Noticias RFE de Tenis

Noticias